O mnie

Nazywam się Anna Karbowniczek-Adamczyk i jestem makijażystką. Od nastoletniego wieku pasjonowałam się make-upem, lecz dopiero po przekroczeniu 20 roku życia zrozumiałam, że to ścieżka, którą chcę już zawsze podążać.

Od wielu lat byłam samoukiem, ale gdy przyszło mi podjąć poważną decyzję o wyborze zawodu, postanowiłam potwierdzić swoje umiejętności w szkole wizażu. Ukończyłam intensywny kurs wizażu I i II stopnia FOUNDATION PRO w Biar Beauty School pod okiem Agnieszki Brody, gdzie posiadłam fundamentalne umiejętności do wykonywania zawodu wizażysty. Odbyłam także kurs „makijażu odmładzającego 45+”, a także kilka szkoleń produktowych różnych marek kosmetycznych. Odbyłam także tygodniowe szkolenie na temat „kompleksowego przygotowania Panny Młodej” pod kątem wizażu w Lash Bar Academy. W kwietniu 2017r. ukończyłam kilkudniowy intensywny kurs w Warszawie w PRO Makeup Academy pod okiem mistrzów makijażu: Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek.

Wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, komercyjne, biznesowe, fotograficzne, kreatywne. Przykładam bardzo dużą wagę do kosmetyków na jakich pracuję oraz narzędzi, których używam. Nie znoszę kompromisów w jakości i dokładności, dlatego ufam głównie takim markom, jak: MAC Cosmetics, Kryolan, Laura Mercier, Marc Jacobs, Too Faced, Inglot, Melkior Proffessional, Smashbox, Urban Decay, Zoeva i wielu innym. Dzięki temu makijaż wykonany przeze mnie jest trwały, wyrafinowany i podkreśla Twoje najpiękniejsze cechy. Unikam efektu „maski”, i innych karykaturalnych, nienaturalnych efektów make-upu.

Wizaż oprócz tego, że jest moją pracą, jest także moją pasją. Podejmuję się także realizacji niestandardowych projektów z różnymi fotografami/filmowcami, gdzie kreuję zupełnie niecodzienne wizerunki. Uwielbiam eksperymentować z formą, kolorem, teksturą. Nieustannie staram się rozwijać u różnych autorytetów makijażowych, a zdobyte doświadczenia stale trenuję w domowym zaciszu i na znajomych modelkach.

Poza wizażem jestem od dziecięcych lat zafascynowana tańcem. To się chyba nigdy nie zmieni 🙂 ale sportowo-zawodową formę zamieniłam na hobby. Uwielbiam też spotykać się w moim wąskim gronie przyjaciół, skosztować dobrego jedzenia, posłuchać fajnej muzyki, porysować coś, wygrzać się na słoneczku. Raczej twardo stąpam po ziemi, ale czasem wychodzi ze mnie ciapa.
Uwielbiam to co robię, i myślę, że to recepta nie tylko na idealny makijaż, ale i szczęście w życiu. Ktoś mi kiedyś powiedział – „znajdź sobie zawód, który jest twoim hobby to nigdy w życiu nie będziesz musiał pracować” – i tego się trzymam!

Create a website or blog at WordPress.com Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑